NSTS Malta Dil Okulu

NSTS Malta Dil Okulu
24 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 4.449 kez okundu.

NSTS Malta Dil Okulu

NSTS Malta Dil Okulu Video izle

 

 

1963 yılında kurulan NSTS, Malta’da açılan ilk İngilizce Dil Okulu olmasının yanı sıra, eğitime başladığı ilk günden bu yana sunduğu başarılı kurs programları sayesinde saygın bir üne kavuşmuş ve Malta daki dil okullarının eğitim seviyesini yükseltmek amacı ile kalite standartlarını belirleyen bir lider olarak kalmıştır.

 

NSTS, 1989 yılında kurulmuş olan İngilizce Eğitim Organizasyonları Federasyonu’nun (FELTOM) kurucu üyesi olmasının verdiği sorumluluk ile, Malta Dil Okullarının doğru bir şekilde yönlendirilmesi için çalışan FELTOM’ un, uluslararası bir kalite müfettişi olarak kabul edilmesi için gerekli kuralları başarı ile belirlemiş ve hala bu yönde çalışmalarına hızla devam etmektedir.

 

NSTS İngilizce Dili Enstitüsü, İngilizcesi başlangıç seviyesinde ya da ileri seviyede olupta becerilerini daha da geliştirmek isteyen herkes için tüm seviyelerde kurs programları sunmaktadır. NSTS kursları, Avrupa Ortak Dil Kriterleri Çerçevesinin kabul ettiği (Common European Framework of Reference (CEFR) altı İngilizce dil seviyesine dayanmakta ve öğrencilerinin öğrenme süreçleri, deneyimli öğretmenleri tarafından kurs boyunca, düzenli olarak takip edilmektedir.

 

Öğrenciler, NSTS in, sürekli olarak odaklanılmış bireysel ilgisi ve profesyonel danışmanlığı sayesinde, potansiyellerinin tamamını kullanabilecekleri yönde teşvik edilmediktedir. Her program sonunda öğrencilere, eğitim programı ve ulaşılan yeterlilik düzeyinin ayrıntılı bir şekilde gösterildiği NSTS İngilizce Dili Enstitüsü Sertifikası verilmekte ve bu sertifika, akademik ve mesleki profiller için rahatlıkla kullanılabilmektedir. NSTS öğretmenlerinin hepsi, uluslararası olarak tanınmış TEFL Cert, CELTA, DELTA ya da İngilizce Üniversite Derecelerine sahip, öğretmenlik mesleğine gönül vermiş bireylerden oluşmaktadır. Ayrıca, NSTS İngilizce Dili Enstitüsü, Malta da ki ilk Cambridge Sınav ve uluslararası öğretmen eğitimi merkezi olma ünvanına sahiptir.

 

Akademik olmayan personellerde, öğrencilere tam bir eğitim ve sosyal deneyim sağlayabilmek ve özellikle genç öğrencilerin refahı için son derece yüksek standartlarda eğitilmiştir. NSTS in en önemli ve eşşiz özelliklerinden biri ise, öğrenci-öğretmen zamanının kaliteli olabilmesi ve daha bireysel bir öğrenme deneyimini garantileyebilmek için sınıftaki öğrenci sayısını en azda tutmasıdır. Sınıflarımızda ortalama 4-6, maksimum 8 öğrenci bulunmaktadır. Bu rakam Malta da ki İngilizce Dil okulllari arasında, sınıf başına düşen en az öğrenci sayısı olmaktadır.

 

NSTS Malta dil okul fiyatları ve kayıt işlemleri için TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git