International House Malta Dil Okulu

International House Malta Dil Okulu
14 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 3.182 kez okundu.

International House (IH) Malta – Gozo Dil Okulu

ih-malta-dil-okulu

 

International House (IH) Malta – Gozo

Lokasyonları: (St.Julian’s, Paradise Bay) Malta – Gozo

Kursları: Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Mini Grup kursları (max.5 kişilik), Birebir ve İkiye Bir Genel-Özel-İş İngilizcesi, Gruplara özel kurs paketleri, Cambridge, TESOL, Trinity, IELTS Sınav Hazırlık Kursları.

International House Malta 2001 senesinden ve International House Gozo 2005 senesinden bu yana, FELTOM üyesi olarak öğrencilere yüksek kalitede bir hizmet sunmaktadır. International House Dil okulları dünyada hemen hemen her ülkede bulunmaktadır.

International House Malta ise öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak 3 farklı öğrenme merkezinde tüm yıl boyunca çok kapsamlı kurslar sunmaktadır.

 

International House Malta-Gozo Dil Okulları ve Özellikleri;

International House St.Julian’s Dil Okulu, Malta (18+)

– Burası Yetişkin öğrenciler okuludur ve genellikle 18-30 yaş arası bu merkezde eğitim görmektedir.

International House Yetişkinler Dil Okulu, St.Julian’s merkezine sadece 5 dakika yürüme mesafesinde ve St.Julian’s otobüs terminaline sadece 2 dakika yürüme mesafesindedir. Ayrıca International House St. Julian’s Dil Okulu merkezi, alışveriş merkezlerine ve eğlence merkezlerine birkaç dakikalık yürüme mesafesinde konumlandırılmıştır.

International House St. Julian’s Öğretmenleri CELTA sertifikalıdır ve uluslararası kabul görmüş eğitim niteliklerine sahiptirler. Ders içerisinde online kaynaklardan yararlanılarak geleneksel ve güncel öğretim uygulamalarından faydalanılmaktadır.

– Okul içerisinde çay, kahve, su ücretsiz olup, diğer içecek ve atıştırmalıklar ise indirimlidir.

– Okulun ilk günü için öğrencilerin konaklama yerinden ücretsiz olarak alınması ve okula ulaşmaları sağlanmaktadır.

– Okul genelinde ücretsiz ve sınırsız Wi-Fi internet erişimi bulunmaktadır.

– Okul öğrencilerine tam hafta boyu eğlence programı sunulmaktadır.

– Öğrenciler için okulun 24 saat görüşmeye açık müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

 

International House Genç Öğrenciler Merkezi [ JuniorsKOOL (10 – 13 yaş) &TeensKOOL (14 – 16 yaş) ]

International House Malta, Genç Öğrenciler Merkezinde Çocuklara (10-13 yaş) ve Gençlere(14-16 yaş) İngilizce Dil Eğitimi sunulmaktadır.

Genç Öğrenciler Merkezi, Malta adasının en canlı lokasyonlarından birinde konumlandırılmıştır.. Malta’nın Paradise Bay bölgesinde yer alan Genç Öğrenciler Merkezi, Çocuklara ve Gençlere bir kıyı otelinde güvenli ve korunaklı bir çevrede International House Dil Okulları kalite standartlarında eğitim hizmeti ve herşey dahil paketi ile konaklama hizmeti sağlamaktadır.

International House Genç Öğrenciler Merkezi konaklamaları Paradise Bay Resort Hotel’de yapılmaktadır. Diğer misafirler ve çoğunlukla aileler de burada konaklamaktadırlar. Öğrenci aileleri, çocuklarıyla birlikte Paradise Bay Resort hotelde konaklayabilir ve kurs da alabilmektedirler. Paradise Bay Resort Hotel, Cirkewwa feribot ve otobüs terminaline 2 dakika yürüme mesafesinde olup, bu feribot hattı üzerinden Gozo adasına düzenli seferler bulunmaktadır. Ve bu hat üzerinden düzenli otobüs seferleri de yapılmaktadır.

Paradise Bay Resort, Paradise Bay kumlu plaja yürüyerek sadece 10 dakika ve Mellieha Bay ile Armier Bay sahillerine araçla 5 dakika mesafededir.

– International House Genç Öğrenciler Merkezi Öğretmenler kadrosu; genç tecrübeli, sertifikalı ve uluslararası kabul görmüş eğitim niteliklerine sahiptirler.

– International House Genç Öğrenciler Merkezi, denize sadece 100 metre mesafede ve St. Julian’s merkezine araçla 25 dakika mesafededir.

– International House Genç Öğrenciler Merkezi, 24 saat gözetim altındadır ve güvenli bir bölgededir. Öğrenciler izinsiz olarak kampüsten ayrılamazlar.

– Burada Dil Eğitimi 10-13 yaş grubu için Juniors KOOL paketi olarak ve 14-16 yaş grubu için Teens KOOL paketi olarak ayrılmıştır. Her 2 program paketinin Konaklama ve Dersleri birbirinden tamamen ayrıdır. Derslere ve aktivitelere katılım ise zorunludur.

JuniorsKOOL ve Teens KOOL eğitim paketlerinin her ikisinde de ayrı haftalık eğlence programları mevcuttur. Pazar ve Pazartesi aktivite günleridir.

– Tüm odalarda telefon ve banyo bulunmaktadır, ayrıca tüm odalar klimalı ve balkonludur.

-Uygun fiyatlarda internet hizmeti alınabilmekte ve 7/24 temsilci destekli havaalanı transferi sağlanabilmektedir.

– Kamp 8 Haziran – 24 Ağustos tarihleri arasında düzenlenmektedir.

 

International House Gozo Merkezi, [Öğretmenle Konaklama Programı –

(Teacher HomeStay) Aileler ve 35+yaş grubuna yönelik]

 

International House Gozo – Öğretmenle Konaklama programı, yaşamın stresinden uzak bir İngilizce Dil Eğitimi almak isteyen Aileler ve özellikle Yöneticiler için hazırlanmıştır. Gozo adasında, International House Malta öğretmenlerinden dil eğitimi alınmakta ve aynı yerde konaklama imkanı sunulmaktadır.

Öğretmenle Konaklama programının amacı, kişinin istediği vakit ders saatini ve yerini tayin edebilmesi böylelikle İngilizce’yi hayatın akışında ilerletmesi ve kişinin Gozo adasını dilediği saatlerde gezebilmesidir.. Ayrıca kişiler konaklama seçenekleri arasından da tercih yapabilmektedirler.

International House Gozo Merkezi öğretmenleri CELTA sertifikalıdır. Ders içerisinde online kaynaklardan yararlanılarak geleneksel ve güncel öğretim uygulamalarından faydalanılmaktadır.

– Öğretmenle Konaklama programı, Aileler ve 35+ yaş grubu içindir (genellikle aileler ve yöneticiler katılmaktadır).

– Konaklama yerleri adanın civarındadır.

– İngilizce dersler ayrıca konaklama yerinde de alınabilmektedir. Ve ders saatleri esnektir.

– 24 saat havaalanı transferi yapılabilmekte ve Öğrenciler için okulun 24 saat görüşmeye açık müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

 

2014 Kampanyaları:

KAMPANYA 1: International House (St.Julian’s merkezi) Yetişkinler okuluna; 24 Ağustos – 20 Aralık 2014 tarihleri arasında Haftada 20 ders İngilizce programına katılanlara Kurs+Konaklama+Havaalanı Transferleri+Aktiviteler dahil cazip fiyatlar sunulmaktadır;

#2 Hafta 475€

#3 Hafta 675€

#4 Hafta 875€

#6 Hafta 1,275€

#12 Hafta 2,475€

#24 Hafta 4,875€

 

Detaylar için lütfen bizimle aşağıdaki başvuru formunu doldurarak iletişime geçiniz!

 

KAMPANYA 2: International House 4 Haftalık Intensive English (Yoğun İngilizce) programına 2014 sezonu içerisinde katılanlara Kurs+Yarım Pansiyon Konaklama dahil program ücreti 1,900€ üstelik kursun 2 haftası Malta’da 2 haftası International House İngiltere Bristol’da !

Aynı paketi 8 Hafta için alanlara ise 4 Hafta Malta’da 4 Hafta Bristol’da program ücreti 3,600€ dur.

Detaylar için lütfen bizimle iletişime ugeçiniz!

 

KAMPANYA 3: International House Malta veya Gozo’da 24 Ağustos – 20 Aralık 2014 tarihleri arasında Aile Paketine katılanlara Kurs + Konaklama + Havaalanı Transferleri dahil cazip fiyatlar sunulmaktadır;

#4 kişi 1 hafta 1,500€ (ek kişi için düşük sezon 300€, yüksek sezon 400€)

#4 kişi 2 hafta 2,900€ (ek kişi için 550€, yüksek sezon 750€)

 

International House Malta Dil Okulu Video için TIKLAYINIZ

 

Yurtdışı dil okulları güncel kampanya ve malta dil okulları fiyatları bilgileri için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirisiniz. Öğrencilerimize Malta uçak bileti hediye kampanyamızı kaçırmayınız.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git