Chamber College Malta dilokulu

Chamber College Malta dilokulu
3 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 5.422 kez okundu.

Chamber College  Malta Dil okulu

[button-red url=”http://www.eduvizyon.com/iletisim/” target=”_self” position=”left”]Chamber College Malta dil okulu hakkında daha fazla bilgiye 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı destek telefonlarından ulaşabilirsiniz. Sizi bizim aramamızı istiyorsanız lütfen TIKLAYINIZ[/button-red]

 

2005 yılından bu yana hizmet veren Chamber College, Malta‘nın en modern ve teknolojik öğretim araçlarına sahiptir. Dünya üzerinden birçok ülkeden gelen öğrencileri burada eğitim alırken görmeniz mümkündür;Avusturya, Brezilya, Çin, Kolombiya, Ekvator, Fransa, Almanya, Gürcistan, Hollanda, Italya, Japonya, Kore,Libya, Lüksemburg, Fas, Polonya, Rusya, Sırbistan, İspanya, İsviçre, Türkiye, Tunus, Ukrayna, Özbekistan, Venezüella ve daha birçok ülkeden öğrencilere hizmet vermektedir.

Chamber College Malta dil okulu ve dinamik yapısıyla Malta’daki İngilizce dil eğitiminde yeni bir seçenek oluşturmuştur. Akademik mükemmeliyetçiliği ve kalitesi ile  Chamber College, yüksek kalitedeki İngilizce eğitimi size en ekonomik fiyatlarla sunuyor.  Chamber College eğitim binası, Malta Üniversitesiyle yan yana eğitim vermektedir.

the=chamber

Chamber College Malta İngilizce Dil Okulunda eğitim alan öğrenciler Malta Üniversitesine ait olan spor salonlarından, yüzme havuzlarından, koşu parkurlarından, futbol sahalarından vb sosyal tesislerden ücretsiz faydalanabilmektedirler.

Sınıflarda sunulan teknolojik imkanlarla dil eğitiminde daha modern ve eğlenceli metotlar uygulanmaktadır. Okul sonrası sosyal ve kültürel faaliyetlerle de siz öğrencilerin hem Malta adasını ve Malta kültürünü tanıması sağlanır hem de diğer ülkelerden öğrencilerin kaynaşacağı sıcak ortamlar oluşturur.

 

Chamber College  Malta’da nerededir ?

Chamber College, Malta’nın üniversite şehri olarak bilinen Gzira’da yer almaktadır. Gzira, Malta’nın ticari ve alışveriş merkezi olan en popüler şehri Sliema’ya yakındır. Ayrıca Chamber College, Malta üniversitesine yakınlığından dolayı çevresinde yurtlar mevcuttur. En gözde mekanlara da birkaç dakika yürüyüş mesafesindedir.

 

Chamber College  Malta Konaklama seçenekleri ?

Okula yakın konumda aile yanı ve apart tipi konaklama imkanları.

Chamber College Malta İngilizce Dil Okuluna yakın ev veya otel seçeneklerdir. Bu evlerde öğrencinin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılıya bilecek donanımla olup odalar paylaşımlı seçenek içermektedir. Mutfak evde kalan diğer öğrencilerle bir arada kullanılmaktadır. Öğrencilerin kendilerini evlerinde hissetmeleri için düzenlenmiş bir konaklama seklidir. Öğrenciler yatak örtülerini ve havlularını haftanın bir günü okulun konaklama bölümüne getirerek temizlerini alabilirler. Burada kalan öğrenciler malta üniversitesinin hizmetlerinden de ücretsiz yararlana bilirler. (acık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, kütüphane,  oyun salonu vs………………..

Chamber College Öğrenci evleri okula 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yurttaki tüm odalarda tam donanımlı mutfak, banyo, TV vardır.

Otel konaklama: Ayrıca  Chamber College’in geniş konaklama seçeneği içinde 2 yıldızdan 5 yıldıza kadar otel seçenekleri de vardır. Öğrencilerimizin bütçelerine en uygun konaklamayı seçmesi için  Chamber College size yardımcı olacaktır.

 

Neden Chamber College Malta dil okulun’da ingilizce eğitimi ?

 

  • Malta Üniversitesinin hemen yanındaki binada eğitim vermektedir,
  • Chamber College, Malta’nın öğrenci şehri olan Gzira’da bulunmaktadır,
  • 24 saat açık acil telefon hattı imkanı sunmaktadır,
  • Deneyimli ve alanlarında uzman bir öğretmen kadrosuna sahiptir,
  • Okulun öğrenci hizmetleri öğrencilere her dilde danışmanlık hizmeti sunmaktadır,
  • Ücretsiz konuşma sınıfı imkanı sunmaktadır,
  • Ultra modern bir binası vardır,
  • En son teknoloji kullanılarak dizayn edilmiş Sesli Görsel Öğretim Araçlarına sahiptir,
  • İnternet üzerinden sesli iletişim telefonculuğu hizmeti olan VoIP teknolojisine sahiptir,
  • Sakat kişiler için tam ulaşım hizmeti vermektedir.

 

KAPASİTESİ:

Ferah, teknolojik ve modern görsel/sesli öğretim araçları ile tam donanımlı 30 sınıfı vardır. 340 öğrenci kapasitelidir.Sınıflar max. 10 kişiliktir. Dersler bazen okulun çatısında yani açık havada da yapılabilmektedir.

 

 OKULUN OLANAKLARI:

Okul binası içerisinde donanımlı sınıflar, engelli öğrenciler için görsel ve işitsel kütüphane, büyük ekran projektörlü kafeterya, okul içinde ücretsiz geniş bant internet erişimi, döviz bürosu, çatı teraslı çalışma alanı,spor tesisleri, yüzme havuzu, jimlastik salonu, koşu bandı imkanlarına sahiptir. Ayrıca özel oyun odası, internet cafesi vardır. Öğrenciler ayrıca Malta Üniversitesi’nin spor merkezlerinden, koşu parkurundan, futbol sahalarından ve yüzme havuzlarından da ücretsiz faydalanabilmektedirler.

 

PROGRAM SEÇENEKLERİ:

Genel İngilizce (haftada 20 ders),

Yoğun İngilizce (haftada 30 ders),

İş İngilizcesi,

Sınavlar için İngilizce Programları,

50 yaş+ grubu için İngilizce Programları,

Özel Dersler,

Junior Kursları (12-18 yaş grubu için),

Uluslararası Turizm Sertifika Programı (8 ayda toplam 450 saat- Turizm Sertifika Programıdır- Bu 8 aylık süren program bitiminde, kişiler Turizm Diploma Programına katılabilirler veya Turizm alanında çalışmaya başlayabilirler. Bu program için uygun kişiler iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmalı, en az 16 yaşında olmalı ve lise mezunu olmalıdırlar. Bu sertifika programı genel olarak; Turizm Endüstrisi – Turizm Coğrafyası-Müşteri Hizmeti-Turizm ürünü ve servis sunumu-Pazarlama-Rezervasyon ve Bilet Kesimi  konularını işlemektedir),

Uluslararası Turizm Diploma Programı (8 aylık- Uluslarası Turizm Diploma programı toplam 8 aylık bir süreci içermektedir. Bu program bitiminde, kişiler Turizm alanında üst düzey işlerde çalışabilirler veya Uluslararası ileri Turizm diploma programına katılabilirler. Bu program için uygun kişiler iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmalı, en az 16 yaşında olmalı ve lise mezunu olmalıdırlar. Bu sertifika programı genel olarak; Turizm Sektör Gelişimi – Uluslararası Turizm Coğrafyası – Müşteri Servis İşletmesi – Kişi Gelişimi -İşletim Sistemi – Pazarlama İşlemleri – Turizm Servisleri konularını işlemektedir)

 

OKUL AKTİVİTELERİ:

ücretsiz okul için aktiviteler. Chamber College öğrenci kartları vasıtasıyla öğrenciler gece klüplerine ve düzenlenen partilere ücretsiz veya indirimli olarak katılabilmektedirler.

 

OKULUN DİĞER HİZMETLERİ:

Ücretsiz Seviye Tespit Sınavı,

Hoşgeldin yemeği,

Havaalanında karşılama ve uğurlama,

Kurs kitapları ve eğitim materyalleri,

İngilizce aktiviteler ve work shoplar,

Aile yanı konaklamalarda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği,

Okul yurtlarında mutfak ve mutfak malzemeleri,

Kurs bitiminde Kurs Sertifikası,

haftada bir konaklama temizliği,

24 saat acil arama hattı hizmeti

 

CHAMBER COLLEGE MALTA FİYATLARI

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git