Malta Türkiye Telefon görüşmesi nasıl yapılır ?

Malta Türkiye Telefon görüşmesi nasıl yapılır ?
25 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 8.589 kez okundu.

Malta Türkiye Telefon görüşmesi nasıl yapılır ?

 

Türkiye – Malta Telefon Görüşmesi: Türkiye’den Malta’yı aramak için 00-356-(alan kodu)-telefon numarası çevrilmesi gerekir. Malta’dan Türkiye’yi aramak içinse 00-90-(alan kodu)-telefon numarası çevrilmelidir. Dilerseniz kendi telefon numaranızı Malta’ya gittiğinizde kullanabilirsiniz. Fakat öncesinde kendi gsm hattınızın operatöründen, Malta’da hattınızı kullanmanın avantajlarını öğrenmenizi tavsiye ederiz. Ve neticede hattınızı kullanmaya karar verirseniz, numaranızı uluslararası aramalara açtırmanız gerekmektedir. Kendi hattınız haricinde internet üzerinden veya uluslararası telefon kartları ile de aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Telefon kartlarını Malta’daki Alışveriş merkezlerinden 5 – 10 euro’ya bulabilirsiniz.

Öğrenciler için evlerini aramanın en kolay ve ucuz yolu bir telefon kartı edinmektir. Bu kartlar Malta’daki çoğu alışveriş mağazalardan veya St.Julian’s/Parcevilla deki 24 saat açık olan Malta com ofisinden 5-10 Euro’ya alınabilir. Bu kartlarla yerel ve uluslararası telefon görüşmelerinizi Malta da ki birçok telefon kulübesinden yapabilirsiniz.

 

Türkiye’deki aile ve yakınlarınız, size ulaşması için ,öncelikle Malta ülke kodunu çevirmek 00356 + eğer yerel bir hat ise 21 + daha sonra telefon numarasıdır.

Örneklere: Malta cep telefon numarasının aranması 00356 + 99427954

Malta yerel hattının aranması durumunda 00356 + 27427954

Bozuk parayla çalışan telefon kulübelerinin Malta’da pek bulunmaz. Ailenizi aramak için haftalık ortalama 20 ile 30 Euro`luk kart (fiyatına göre değişiklik gösterebilir) yeterli olacaktır. Ailenizin sizi kaldığınız aile yanı/ aparttan aramaları da ekonomik bir seçenektir.

[button-red url=”http://www.maltaegitimrehberi.com/iletisim/” target=”_self” position=”left”]Malta Eğitim seçenekleri ve güncel malta dil okulu kampanyaları hakkında bilgi almak için TIKLAYINIZ[/button-red]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git