Malta dil okullarında eğitim

Malta dil okullarında eğitim
17 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.327 kez okundu.

Eğitim adası Malta ve Malta‘da dil okulu

 

Malta dil okulları İngilizce öğrenimi için hem ekonomik hem de kaliteli bir seçenek

Malta tarihe bürünmüş dokusuyla, güzel sahili ve iklimiyle küçük bir ada ülkesidir. Malta’da genellikle İngilizce konuşulur. Eski bir İngiliz sömürgesi olduğu için Malta’da İngiliz kültürü ve yaşam biçimi yansır. Yılın büyük zamanı yaz sezonu olarak geçtiği için turist akışı yoğundur ve kalabalık turist ortamı dil eğitimi için büyük avantajlar sağlar.

Malta’da İngilizce eğitimi tatille birleşiyor

Coğrafi konumu nedeniyle genellikle İngiltere’de hava kapalı ve yağışlı geçer ve çoğu zaman bu ülkede güneşin canlılığından yararlanmak mümkün olmaz. İngiltere yerinedeniz ve güneşten yararlanmak isteyen insanlar Malta’ya akın ediyor. Yaz tatiliniz ve dil eğitimi Malta’da tek maliyete düşmüş oluyor.

İngiliz dil okullarının şubesi Malta’da

Malta’da dil eğitimi veren okulların önemli bir bölümü İngiliz dil eğitimi okullarının Malta şubesi olarak açılmış ve eğitimlerini İngiltere dil okullarına bağlı olarak vermektedirler. İngiltere’ye bağlı olmayan diğer dil okullarının eğitim standardı da İngiliz okullarına eşdeğerdir. Öğretmenlerin tamamına yakını İngiltere’den gelmektedir. Bu nedenlerden dolayı Malta dil eğitiminde İngiltere’ye göre dezavantajlı değildir.

Ekonomik eğitim maliyetleri

Malta’da dil eğitiminin kapsamı ve içeriği İngiltere’ye denktir fakat eğitim maliyetleri Malta’da İngiltere’ye göre daha düşüktür. Yaz aylarında konaklama maliyetleri biraz daha yüksektir fakat Malta ekonomik dil eğitimi almak isteyenler için uygundur.

Malta’da dil eğitim okullarının içeriği geniş

Malta’da İngilizce eğitimi veren dil okulları değişik alanlarda geniş seçenekler sunuyor. Genel İngilizce eğitimi ve beraberinde IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlık eğitimi alabilirsiniz. Akademik amaçlı aldığınız eğitimlerin yanında ek olarak İş İngilizcesi eğitimini de alınabilir.

Konaklama Çözümleri

Malta’da eğitim veren dil okullarının birçoğunun kendine ait öğrenci yurdu ya da oteli bulunmaktadır. Bu kapsamda Malta’da tercih edilen konaklama seçeneği otel, öğrenci yurdu ya da apartman daireleridir. Konakladığınız yerin kalitesi verdiğiniz ücrete göre değişir. Öğrenci dilerse aile yanında konaklama seçeneğine de sahip olur.

Malta dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında detaylı bilgi için bizi her daim 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git