Malta Dil Kursları

Malta Dil Kursları
30 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.979 kez okundu.

Malta’da Dil Kursu

Özellikle dört mevsim boyunca hiçbir hava şartından korkmadan yaşanılabilecek bir merkez olan Malta dil kursları ile de dört mevsim tercih edilebilecek bir ülkedir. Ancak gerçekten de işin tadına varmak istiyorsanız, Malta’da Dil Kursu yaz aylarında alınmalıdır. Çok cazip ücretleri, ada ülkesi olması, sıcak havası ve kaliteli dil okullarıyla Malta yabancı dil öğrenimi için dört dörtlük bir yerdir.

Dil okullarının sürekli denetlenmesi ve oturmuş İngiliz kültürü ile eğitim veriyor olmaları bu okullara güvenmek için yeterli sebeplerdir. Eğitim programları olarak İngiliz Dil Okullarının programlarını takip eden bu dil kursları çok başarılı olmaktadır. St. Julians, Sliema, Gozo ve Comino dil okullarının yoğunlaştığı bölgelerdir. Bu bölgeler ve diğer bölgelerde toplam 50’yi aşkın dil kursu bulunmaktadır.

Malta’da Dil Kursu programları içinde Tatil İngilizcesi, Cambridge üniversitesine hazırlık, IELTS sınavına hazırlık, Pratik İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi ve Genel İngilizce programları en çok tercih edilen programlardır. Tüm bu programları Malta’nın güzel doğası ile bütünleştirdiğinizde ortaya kurs-tatil gibi bir sonuç çıkmaktadır.

Gozzo’da, International House ile LAL dil kursları; St. Julians’ta, Sprachcaffe, EC, ESE, International House ve Clubclass Malta dil kursları; St. Paul’s Bay’da, Sprachcaffe dil kursu; Sliema’da, Eurocentres, Kaplan International Colleges, LAL ve LSI dil kursları bulunmaktadır. Bu kursların tamamında tüm İngilizce eğitim programları mevcuttur ve hemen hepsi başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Malta’da Dil Kursu almak için başvurduğunu vize ile tüm Avrupa ülkelerini vize sorunu olmadan ziyaret edebilirsiniz. Tabi buna zaman ayırmanız gerekmektedir. Yabancı ülkelere çıkmadan önce sağlık sigortası yaptırma sorumluluğu Malta için de geçerlidir. Malta’da vatandaşlar turizm ve dil eğitimi turizmi ile geçindiklerinden dolayı, Malta Hükümeti dil kursu için gelen öğrencilerin tam zamanlı ya da yarı zamanlı çalışmalarına izin verememektedir.

Malta’da dil öğrenmek için başvuru belgelerinizi doldurmalı, okul ücretlerinizi yatırmalı, pasaportunuzu ve vizenizi ayarlamalı, banka mektubunu temin etmeli ve sponsor teminat mektubunuzu unutmamalısınız. Tüm bu belgeler tamam olduğunda büyük bir keyif alacağınız Malta yolculuğunuza çıkmakta tereddüt etmeyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git