ACE English Malta Dil Okulu

ACE English Malta Dil Okulu
14 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 3.305 kez okundu.

ACE ENGLISH- MALTA

Lokasyonu: St. George’s Bay, St. Julians-MALTA

Kursları: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Mini Gruplar için İngilizce, Birebir Dersler, Uzun Dönem, 50 yaş ve üzeri için İngilizce, Cambridge, TOEFL, IELTS Sınav Hazırlık Kursları, Mesleki İngilizce Kursları (Akademik, Denizcilik, Havacılık, Medikal, Hukuk, Turizm ve Otelcilik, Finans ve Muhasebe, Mimarlık ve Mühendislik, Sanat ve Tasarım, Fotoğrafçılık, Sport, Kuaförlük & Bakım, Sekreterlik & Yönetim, Tarih, Sigortacılık, Film, Müzik alanlarında )

ACE English Malta Dil Okulu -İngilizce Kursları

ACE English Malta, Eğitim Bakanlığı onaylıdır. ACE English Malta dil okulu öğretmenleri deneyimlidir ve uluslararası sertifikalıdır.

ACE English Malta Dil Okulu adanın en popüler bölgesi St. George’s Bay, St. Julians’ta yer alan bir butik okuldur.

ACE English Malta Dil Okulu Genel Bilgiler

– ACE English Malta dil okulunda 25 sınıf bulunmaktadır. Sınıflarda interaktif beyaz tahtalar kullanılmaktadır. Okul tamamen klimalıdır.

– ACE English Malta okul genelinde ücretsiz wi-fi internet hizmeti mevcuttur.

– ACE English Malta dil okulunda öğrencilerin kullanımına açık internet kafe, kütüphane, yiyecek-içecek otomatı, keyifli geniş bir teras bulunmaktadır.

– ACE English Malta dil okulu konaklama seçenekleri arasında Aile Yanı konaklama, Self Servis Apartlar/Daireler, Öğrenci Evi, Hoteller, Studio Daireler yer almaktadır.

Yurtdışı dil okulları güncel kampanya ve malta dil okulları fiyatları bilgileri için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirisiniz. Öğrencilerimize Malta uçak bileti hediye kampanyamızı kaçırmayınız.

Edu Vizyon yurtdışı eğitim

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git